Grupa TENSE


Wolsztyńska 5, 60-361 Poznań

Tel: 61 866 77 27

Oceń firmę (3.67 z 3 głosów)

Pozycjonowanie stron - na czym polega? - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-09

Jako przedstawiciel firmy Grupa TENSE często spotykam się z pytaniem: na czym tak właściwie polega to pozycjonowanie stron internetowych? Postanowiłem więc to szerzej wyjaśnić.

Pozycjonowane stron internetowych polega na stałym dostosowywaniu budowy strony oraz opublikowanej na niej zawartości do aktualnych wytycznych ranikngowych dla Webmasterów, które są publikowane i regularnie aktualizowane bezpośrednio przez Google.

Działania mające na celu trwałe i skuteczne pozycjonowanie strony dzielą się na działania bezpośrednio na stronie, którą promujemy (tzw. działania onsite) oraz na działania poza stroną (tzw. działania offsite). Działania onsite polegają na:

  • optymalizacji kodu i konfiguracji danego systemu zarządzania treścią (CMS),
  • dostosowaniu witryny do poprawnego wyświetlania się na ekranach o różnej wielkości,
  • optymalizacji tekstów pod kątem występowania słów na które promowana jest witryna,
  • optymalizacji prędkości działania strony,
  • rozbudowie serwisu o nowe podstrony.

Działaniami offsite natomiast nazywamy:

  • tworzenie profilu linkowego domeny, tzw. linkbuilding,
  • budowanie/kreowanie wizerunku marki, tzw. branding,
  • działania mające na celu nakierowanie klienta na konkretną firmę, np. za sprawą stworzenia wizytówki w Google Moja Firma czy publikacji treści na portalach branżowych.

Szczerze powiedziawszy pozycjonowanie stron internetowych już na stałe zadomowiło się na rynku, również poza granicami naszego kraju. W ramach działań marketingowych podejmowanych przez największe agencje reklamowe na świecie usługa pozycjonowania ma z reguły ma pierwszeństwo przed innymi działaniami, ponieważ jeśli zostanie przeprowadzona w sposób profesjonalny jej efekty widzoczne są niemalże od razu. To właśnie w pozycjonowaniu stron i reklamie internetowej upatruje się przyszłość szeroko rozumianego marketingu.

Z czystym sumieniem polecam usługi firmy Grupy TENSE - jesteśmy rzetelnymi oraz profesjonalnymi partnerami biznesowymi i po ludzku podchodzimy do każdego tematu. Jeśli chcesz wypozycjonować swoją stronę, a nie tylko ją pozycjonować serdecznie zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów!

Pozycjonowanie stron - na czym polega?


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu:

Komputronik Biznes


Poznań, Wołczyńska 37

Otwórz wizytówkę >

Studio Brzoza


Poznań, Kordeckiego 54

Otwórz wizytówkę >