Prodexpol


Brązownicza 7a, 01-929 Warszawa

Tel: 22 864 65 35

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Buk parkiet - https://www.prodexpol.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-06-06

Działalność firmy PRODEXPOL to produkcja, dystrybucja i montaż różnych typów podłóg wykonanych z wysokojakościowego drewna. Jako materiał wykorzystywane są między innymi dąb, buk, można zamówić też parkiet z surowca egzotycznego. Lista produktów jest dostępna online.

Kadra firmy zaprasza do kontaktu zarówno klientów prywatnych, jak i odbiorców biznesowych. Rozszerzeniem świadczeń jest możliwość skorzystania ze wsparcia kompetentnego projektanta wnętrz, który chętnie doradzi odpowiedni rodzaj podłogi, uwzględniając indywidualne zapotrzebowanie zlecającego. Dostawca zapewnia też, że do impregnacji surowca używa tylko certyfikowanych środków chroniących drewno i pozwalających utrzymać jego piękny wygląd przez jak najdłuższy czas.

Montaż parkietów odbywa się w ustalonym z klientem terminie na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Usługa obejmuje też wykończenie listwami przypodłogowymi oraz kątownikami. Z uwagi na możliwość personalizacji zamówienia jego koszt jest ustalany indywidualnie.

Buk parkiet - https://www.prodexpol.pl/


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy z tego samego regionu: