WG Rolety


Jagiellońska 71, 33-000 Nowy Sącz

Tel: 185476040

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Markizy zewnętrzne Nowy Sącz - opis firmy

Data dodania wpisu: 2018-08-05

Chcesz korzystać z tarasu przed domem, ale czasem jest to niemożliwe z uwagi na zbyt duże nasłonecznienie? Może w takim razie potrzebujesz ochrony przed słońcem, w której to roli doskonale sprawdzają się markizy zewnętrzne? W Nowym Sączu znajdziesz takie rozwiązania w przedsiębiorstwie usługowym z linku rolety-wg.pl w bardzo przystępnej cenie. Zapewniają one doskonałą ochronę przed słońcem takich miejsc, jak tarasy, balkony, świetliki i ogrody zimowe, są niezwykle trwałe ze względu na solidną aluminiową konstrukcję i akrylową tkaninę wzmocnioną środkami chemicznymi. W opcji dodatkowej jest praktyczny elektryczny mechanizm, który ułatwi rozkładanie i składanie markizy. 

Mechanizmy markiz mogą być montowane zarówno na ścianie, jak i przy suficie. Aby podjąć decyzję o rodzaju materiałów i sposobie montażu, należy skontaktować się z pracownikami firmy, a można to zrobić telefonicznie, mailowo lub po prostu odwiedzić salon. 

Markizy zewnętrzne Nowy Sącz


Użytkownik Marcel Krajewski dodał komentarz Ocena 5
Markizy zewnętrzne oferowane przez firmę WG Rolety są według mnie bardzo dobrej jakości. W bardzo słoneczne dni bardzo się przydają.
Opublikowano: 2019-02-06 13:25:53

Firmy z tego samego regionu:

Body Camp


Trzemeśnia, Poręba 38

Otwórz wizytówkę >

AGTOM s. z o.o.


Kraków, Władysława Jagiełły 6

Otwórz wizytówkę >

F. H. U. P. M&M


Skawina, Radziszowska 44

Otwórz wizytówkę >