Body Camp


Poręba 38, 32-425 Trzemeśnia

Tel: 883278100

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Turnusy odchudzające - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-09-18

Poszukujesz metody na utratę kilku kilogramów w szybki, ale też interesujący sposób? Propozycją dla ciebie mogą być turnusy odchudzające BodyCamp, na których uczestnicy mają okazję przejść bardzo zróżnicowane ćwiczenia podczas grupowego pobytu w interesującym miejscu. BodyCamp prowadzi swoje zgrupowania w grupach liczących typowo 10 lub kilkanaście osób, z których każda może dostosować indywidualnie swój plan ćwiczeń.

Podczas BodyCamp, organizator zapewnia każdej osobie pięć dietetycznych posiłków i tyle samo sesji treningowych, wypełniających dużą część dnia. Aby pobudzić organizm do pracy i spalania kalorii, ćwiczenia prezentują wiele odmian treningu wytrzymałościowego i siłowego, w tym na przykład tabatę, nordic walking, crossfit czy gry zespołowe. Choć BodyCamp wzoruje się na zgrupowaniach typu „boot camp”, znanych jako metoda wojskowa, cechuje się indywidualnie dobieranym poziomem intensywności ćwiczeń.

Turnusy odchudzające


Użytkownik Igor Szewczyk dodał komentarz Ocena 4
Turnusy odchudzające to bardzo dobra opcja. Ja nie jestem jakimś "tłuściochem" ale dla lepszego samopoczucia wybrałbym się na taki turnus.
Opublikowano: 2019-02-07 11:17:19

Firmy z tego samego regionu:

AGTOM s. z o.o.


Kraków, Władysława Jagiełły 6

Otwórz wizytówkę >

F. H. U. P. M&M


Skawina, Radziszowska 44

Otwórz wizytówkę >

WG Rolety


Nowy Sącz, Jagiellońska 71

Otwórz wizytówkę >