BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, 62-052 Komorniki

Tel: 509321769

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szkolenia operator wózka specjalistycznego poznań - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-10-11

Masz świetną załogę i chcesz, aby miała jeszcze lepsze kwalifikacje, bo chcesz znacznie rozwinąć produkcję? Może powinieneś zafundować im szkolenia na przykład operator wózka specjalistycznego w Poznaniu. Czasami warto wydać trochę, aby w przyszłości zyskać wiele więcej.

Informacje na temat różnych kursów znajdziesz na stronie oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl, należącej do firmy outsourcingowej, zajmującej się szkoleniami różnego typu, także BHP. Jeśli chodzi o wspomniane szkolenia, to prowadzone są one w siedzibie firmy, gdzie kursanci przyjeżdżają. Kursy prowadzą doświadczeni trenerzy, którzy potrafią przekazać wiedzę w bardzo prosty i przyjazny sposób. Każda z części, teoretyczna i praktyczna prowadzona jest w oparciu o świetnie wyposażone zaplecze dydaktyczne i bogaty, nowoczesny park maszynowy. Którykolwiek z oferowanych kursów wybierzesz dla swoich pracowników, jego koszt zwróci Ci się w bardzo krótkim czasie.

Szkolenia operator wózka specjalistycznego poznań


Użytkownik Dorota dodał komentarz Ocena 4
O kwalifikacji załogi trzeba dbać i zachęcać ich do korzystania ze szkoleń podnoszących kwalifikacje, chociażby właśnie na operatora wózka specjalistycznego. Wszystko zależy od specyfikacji przedsiębiorstwa.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Firmy z tego samego regionu:

Komputronik Biznes


Poznań, Wołczyńska 37

Otwórz wizytówkę >

Studio Brzoza


Poznań, Kordeckiego 54

Otwórz wizytówkę >

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Otwórz wizytówkę >