Neo Reklamy


Przemysłowa 44, 08-410 Wola Rębkowska

Tel: 505 788 464

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Oklejanie samochodów reklamą - Neo Reklamy - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-05-27

Firma Neo Reklamy cieszy się uznaniem wielu klientów. Jej usługi obejmują produkcję reklam outdoorowych takich jak banery, pylony, kasetony czy specjalistyczne folie służące do oklejania witryn, pojazdów itp. Oklejanie samochodów reklamą ma w Warszawie wielu zwolenników wśród właścicieli zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. To doskonała forma mobilnej reklamy pozwalającej trafić z usługami czy produktami do szerszego grona klientów. Poza logotypem swojej marki na samochodzie możesz umieścić informacje kontaktowe, a także hasło marketingowe. Twoja reklama będzie tam, gdzie Ty!

Wykwalifikowany zespół firmy wykona Twoje zlecenie z najwyższą starannością. Możesz liczyć na wysoką jakość materiałów wykorzystanych do oklejenie samochodu, a także szybki termin realizacji. Współpraca z firmą to także gwarancja satysfakcji z walorów estetycznych zrealizowanego projektu. Ponadto oferta odznacza się atrakcyjnymi cenami. Skorzystaj z usług firmy i ciesz się skuteczną reklamą dla swojej marki!

Oklejanie samochodów reklamą - Neo Reklamy


Użytkownik Mieszko Cieślak dodał komentarz Ocena 4
Współpraca z tą firmą zaowocowała profesjonalnym oklejeniem mojego samochodu reklamą przedsiębiorstwa, którego jestem prezesem.
Opublikowano: 2020-06-24 12:58:24

Firmy z tego samego regionu: