Albex


Grodzka 20, 80-841 Gdańsk

Tel: +48 (58) 300 07 44

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Albex • Kubki reklamowe Gdańsk - opis firmy

Data dodania wpisu: 2019-08-13

Promowanie się jest szalenie ważne, szczególnie gdy na rynku znajduje się wiele firm oferujących podobne usługi lub produkty. Dlatego dobra reklama to przede wszystkim taka, która nie jest nachalna, ale skutecznie przyciąga uwagę potencjalnego klienta i zapada mu w pamięci. Z tego względu Albex proponuje kubki reklamowe w Gdańsku, dzięki czemu można zamówić świetny gadżet promocyjny bez konieczności wydawania dużych sum pieniędzy.

Taki kubek będzie można umieścić w torebce z innymi gadżetami dla kontrahentów, przyszłych dużych klientów, dzięki czemu wzmacnia się identyfikację wizerunkową. Jest to również świetny pomysł na nagrody w różnego rodzaju loteriach na imprezach firmowych. Dodając do tego smyczki lub długopisy z nadrukiem całość będzie stanowiła idealny podarek. Kontakt online lub telefoniczny pozwoli na omówienie szczegółów współpracy.

Albex • Kubki reklamowe Gdańsk


Użytkownik nouredy dodał komentarz Ocena 5
Zlecaliśmy im wykonanie balonów z nadrukiem na naszą imprezę promocyjną. Trzeba przyznać, że sprawili się na medal - jakość produktów bez zarzutu.
Opublikowano: 2019-09-11 12:44:19

Firmy z tego samego regionu:

RANTA


Gdynia, Kap. Leonida Teligi 9

Otwórz wizytówkę >