Komputronik Biznes


Wołczyńska 37, 60-003 Poznań

Tel: +48 502 337 845

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Poznań - Obsługa IT - opis firmy

Data dodania wpisu: 2017-08-21

Obecnie coraz więcej firm, zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i małych biznesów rodzinnych, chętnie korzysta z outsourcingowych usług informatycznych.

Warto wiedzieć, że kompleksowa obsługa IT w Poznaniu, to nie tylko stała obsługa serwisowa czy zaopatrywanie firm w wysokiej jakości sprzęt informatyczny, ale to szeroko rozumiane doradztwo, zapewniające ciągłość działalności firmy, jej stabilność i wydajność, a także usługi zapewniające bezpieczeństwo organizacji firmy. Te i inne usługi IT zapewnia Komputronik Biznes, firma która od wielu lat działa na rynku IT, ciągle poszerzając swój zakres usług informatycznych.

Jeśli interesuje Cię profesjonalna obsługa IT, na komputronikbiznes.pl dowiesz się, jakie rozwiązania IT ma do zaproponowania rekomendowana firma, aby zwiększyć efektywność Twojego biznesu i zagwarantować bezpieczeństwo firmowych danych.

Poznań - Obsługa IT


Użytkownik Harold dodał komentarz Ocena 5
Prowadzę biznes online dlatego dobry sprzęt komputerowy jest jednym z podstawowych i kluczowych elementów w firmie. Zaufałem firmie Komputronik Biznes w kwestii obsługi IT i się nie zawiodłem. To sprawdzona firma.
Opublikowano: 2018-05-30 10:48:26

Firmy z tego samego regionu:

Studio Brzoza


Poznań, Kordeckiego 54

Otwórz wizytówkę >

Royal Shop


Poznań, Kopanina 54

Otwórz wizytówkę >

AR-FIZ


Poznań, Przybyszewskiego 44A

Otwórz wizytówkę >